• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.png

O nás

Naše začátky

výrobní závod Fleetguard v Seymour v roce 1958
výrobní závod Fleetguard v Seymour v roce 1958

Fleetguard (Cummins Filtration) započal svou produkci filtrů v roce 1958 jedinou produktovou řadou olejových filtrů, které byly vyvinuty společností Cummins Engine Company aby splňovaly vysoké požadavky na výkon naftových motorů Cummins. V té době byla firma známá pod názvem Seymour Filter Company, výrobní závod se nacházel ve městě Seymour, v blízkosti ústředí Cummins v Columbusu ve státě Indiana. V těch dávných dobách celou produkci zastávali pouze dva zaměstnanci, kteří sešívali tkaninu olejových filtrů. V roce 1963 se společnost přejmenovala na Fleetguard, značku, která se stala základním kamenem pro filtraci všech naftových motorů. V roce 2006 byl název společnosti opět změněn na Cummins Filtration, ale naše výrobky stále nesou název Fleetguard - název silného a spolehlivého výrobce filtrace na celosvětovém trhu s náhradními díly. Téměř šedesát let od prvních sešívaných filtrů z tkaniny, Fleetguard (Cummins Filtration) je přední světová společnost v oblasti produktů filtrace pro těžké vznětové motory s globální přítomností na šesti kontinentech a s více než 4000 zaměstnanci.

Historie inovací

Od samého počátku firmy Fleetguard (Cummins Filtration) jsou naše inovativní produkty navrhovány ke zvýšení doby provozuschopnosti vozidla, optimalizaci výkonu motoru, snížování dopadu na životní prostředí, k zajištění delší životnosti zařízení a ochraně investic vlastníka. V současné době, Cummins Filtration je držitelem více než 200 aktivních globálních patentů na technologie výroby a i nadále vyvíjíme a zdokonalujeme naše produkty abychom byli světovou špičkou v oblasti filtrace. Během těch let, Cummins Filtration získal od zákazníků řadu ocenění za naše technologie, včetně jedinečných vylepšení, jako je například naše bezkonkurenční technologie NanoNet®, StrataPore®, Venturi a patentovaná technologie Spiratec ™, který povýšil účinnost odstředivé filtrace na novou úroveň a dále stojí za zmínku naše kompletní řada filtrů pro odvětrávání klikové skříně, které významně přispěly OEM výrobcům motorů splnit stále častěji zpřísňující se emisní předpisy.

Naše přednost


Jsme specialisté na motory

Dynamická součinnost, která existuje mezi všemi odděleními Cummins po celém světě zajišťuje, že naši zákazníci obdrží vždy nejmodernější technologie, nejlepší a optimální řešení tak, aby splnily jejich specifické potřeby. Z našich poboček romístěných v každé zemi, na každém kontinentu, náš tým specializovaných a kvalifikovyných pracovníků je vždy schopen nalézt efektivní a účinné řešení pro každého zákazníka.

Jsme zaměřeni na spolehlivost

Jako jediný výrobce filtrů, který je součástí výrobce motorů, přesně víme, jak zajistit tu nejlepší ochranu motoru po celou jeho životnost. Tento vztah znamená, že máme výhodu při vývoji našich produktů přímo při vývoji a testování každého motoru zároveň testujeme filtry v náročném a reálném provozu v podmínkách celého světa. Kvalita našich technologií byla prokázána jak miliony najetých kilometrů v reálném prostředí celého světa, tak stovkami tisíc testovacích hodin v našich laboratořích. Také dobře víme, že každá firma je definována lidmi, kteří pracují pro její zákazníky a my jsme velmi hrdí, že lidé, kteří pracují pro Fleetguard jsou nadšeni jak pro naše produkty, tak pro práci s našimi zákazníky.

Ať jste kdekoliv, jsme s Vámi

Fleetguard (Cummins FIltration) je globální společnost s obchodním zastoupením, výrobními závody, distribucí a maloobchodními pobočkami po celém světě. Každé z těchto zařízení je strategicky umístěno tak, aby zajistilo dostupnost našich produktu našim zákazníkům bez ohledu na to, kde se nachází jejich provoz.

Společnost Fleetguard má centrálu v Nashville, Tennessee USA,
  • 5 technických center (Cookeville, Tennessee, Stoughton, Wisconsin, Quimper, Francie, Pune, Indie, Wuhan, Čína)
  • 13 výrobních závodů (Cookeville, Tennessee, Neillsville, Wisconsin, San Luis Potosi, Mexiko, Sao Paulo, Brazílie, Quimper, Francie, Izmir, Turecko, Johannesburg, Jižní Afrika, Pune, Indie, Shanghai, Čína, Suwon, Korea; Kilsyth, Austrálie)
  • a více než 33.000 maloobchodních místech po celém světě...
Nothing Guards Like Fleetguard
Nothing Guards Like Fleetguard.
Tento web používá pouze technické soubory cookies