• slide1zemedel.png
  • slide2zemedel.png
  • slide3zemedel.png
  • slide4zemedel.png

Filtry pro zemědělské stroje

Firma Fleetguard je přední světový vývojář a výrobce produktů filtrace pro naftou a plynem poháněné stroje zemědělské techniky.

Fleetguard se neustále snažít odlišit své produkty od konkurence zejména kvalitou a inovacemi. Naše rozsáhlé produktové řady filtrů a filtračních produktů pokrývají širokou škálu aplikací včetně traktorů, kombajnů, postřikovačů, nakladačů, atd.

Plaťte méně, získejte více

Až 40% nákladů na opravy motorů jsou spojeny s problémy, které pocházejí z chladicího systému.

Už pouhý jeden únik chladicí kapaliny do bloku motoru může vést k vyšší spotřebě paliva, k problémům se emisemi a dokonce k úplnému poničení motoru. Skončete s utrácením Vašich těžce vydělaných peněz za opravy motorů a prostojů stroje, vyhněte se nákladným problémům s chladicím systémem, používáním kvalitních chladicích kapalin Fleetguard.

Zachyťte prach

Vzduchové filtry Fleetguard s 25% větší kapacitou. Chcete až ztrojnásobit délku servisních intervalů? Vzduchové filtry Fleetguard Magnum™ mají o 25% větší kapacitu než běžné vzduchové filtry. To znamá méně časté výměny filtrů a méně času Vašeho stroje strávených v servisu, což představuje úsporu až 2500,- korun každý rok.

Odstaňte nečistoty

Odstraňte až 3x více nečistot v mazacím systému motoru. 

Výněna motoru v traktoru může vyjít na 500.000 až 750.000,- korun i více! A to jsou opravdu velké náklady, kterým se lze vyhnout. Filtry Fleetguard zachytí až 3x více nečistot než jiné filtry.

Pěstujte větší zisk

Celkové náklady na vlastnictví stroje mohou být až o 42% nižší, při používání kompletní řady filtračních produktů Fleetguard.

Můžete zvýšit své zisky díky vyšší produktivitě vašeho stroje, snížení nákladů na údržbu a spotřebu paliva a prodloužit životnost vašeho motoru. Používejte kompletní řadu inovativních filtračních produktů Fleetguard pro zemědělskou a lesní techniku a můžete sledovat jak vaše zisky rostou.

Pro váše vzkvétající podnikání

Od filtrace paliva, vzduchu, oleje, hydrauliky až po chladicí kapalinu s rozšířenou životností je Fleetguard uznávaným odborníkem s inovativními filtračními produkty, které prokazatelně prodlužují žívotnost motorů, zvyšují produktivitu, snižují celkové náklady na provoz a prostoje vašeho stroje.

Filtry Fleetguard pokrývají kompletní filtraci vzduchu, paliva, oleje, hydrauliky, vysoušečů brzd, odvětrávání klikové skříně, filtrů kapalin AdBlue, chladicích kapalin motorů, pro všechny typy zemědělských motorů, strojů, traktorů, kombajnů, vysokozdvižných vozíků, postřikovacích strojů, nakladačů, manipulátorů atd. značek jako jsou např. Cummins, CASE, New Holland, John Deere, JCB, Perkins, Deutz, Deutz Fahr, Massey Ferguson, Fendt, Claas, McCormick, Versatile, Manitou, Steiger, CNH, Novotný, Zetor, CNH, FPT, Iveco Industrial...Nothing Guards Like Fleetguard
Nothing Guards Like Fleetguard.
Tento web používá pouze technické soubory cookies