• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.png

Vzduchové filtry

Už pouze 200 gramů prachu stačí ke zničení motoru.

Kontaminace nasávaného vzduchu od prachu a nečistot způsobuje opotřebení motoru, snížení výkonu a nákladnou údržbu. To je důvod, proč je filtrace vzduchu jednou z nejdůležitějších funkcí pro efektivní výkon motoru.

Vzduchové filtry Fleetguard jsou navrženy tak, aby účinně snížili množství prachu a nečistot, které způsobují zničení motoru a jeho komponentů.

Vzduchové filtry Fleetguard prodlužují životnost motoru, udržují výkon motoru po celou jeho životnost a pomáhají ke snížení spotřeby paliva. Každý produkt Fleetguard splňuje, nebo překračuje standardy kvality a výkonnosti, které jsou kladeny na nový motor.

Produktová řada filtrů Fleetguard pokrývá široké spektrum odvětví - stavitelství, zemědělství, nákladní a autobusovou dopravu, generátory, kogenereční jednotky, atd. Vzduchové filtry Fleetguard také poskytují nejlepší ochranů strojů a zařízení.

Filtry Fleetguard umožní, aby Vaše stroje a zařízení mohly tvrdě pracovat a maximalizovat tak ziskovost Vašeho podnikání.

 

Proč jsou vzduchové filtry pro bezproblémový chod motoru tak důležité?

 

Rozdíly mezi kvalitními filtry Fleetguard a levnými filtry

Není filtr jako filtr. Jak by se na první pohled mohlo zdát dva filtry různých výrobců mohou na první pohled zdánlivě vypadat stejně jeden vzduchový filtr, ale může být podstatně více účinnější než jiný - a to i v případě, že rozdíl účinnosti se zdá být minimální.

Účinost filtru

Je filtr s účinností 99% dobrý filtr???

Vzduchový filtr s účinností 99% propustí dvakrát tolik nečistot do motoru ve srovnání se vzduchovým filtrem s účinností 99,5%. To znamená, že 10x více nečistot než u 99,9% účinosti!

Účinnost 99,9% znamená, že na každých 1000 gramů nečistot, které jsou nasáty do filtru, propustí filtr do motoru pouze 1 g nečistot.
 

1000 gr/m³ nečistot
 
Účinnost nečistoty, které projdou do motoru  
99% 10g /m³  
99,50% 5g /m³ 2x lepší filtrace
99,90% 1g / m³ 10x lepší filtrace
99,98% 0,2g / m³ 50x lepší filtrace
 
Filtr Fleetguard AF26124 Ekvivalentní filtr od nejmenovaného
méně kvalitního výrobce
účinnost 99,98% účinnost 99%

Z výše uvedeného vyplývá, že filtr Fleetguard který má účinnost 99,98% je 50x účinnější než filtr, který má účinnost pouze 99%.

…cenový rozdíl malý, rozdíl značný...
Nothing Guards Like Fleetguard
Nothing Guards Like Fleetguard.
Tento web používá pouze technické soubory cookies