POUZE JEDNA ZNAČKA OLEJŮ JE NA TOLIK KVALITNÍ, ŽE SI ZÍSKALA DŮVĚRU ZNAČKY CUMMINS:
VALVOLINE PREMIUM BLUE™

Zastupujeme společnosti Valvoline, jednu z největších olejářských společností, kterou naleznete ve více než 140ti zemích světa. Jako přední světový distributor a výrobce jakostních automobilových a průmyslových produktů a služeb si získal miliony spokojených firem a zákazníků o něž se stará více než 6000 zaměstnanců.

Valvoline je již 150 let a tedy nejdéle registrovanou obchodní známkou v olejářském průmyslu na světě. To nám dává právo se domnívat, že jsme schopni Vám poskytnout tu nejvyšší kvalitu, prodloužené servisní intervaly a tím i snížení provozních nákladů.

Řada olejů Valvoline Premium Blue™ je vysoce výkonný motorový olej pro dieselové motory určený pro těžký provoz, který splňuje nejnovější platné specifikace. Olej Valvoline Premium Blue™ chrání motor proti otěru a opotřebení ventilového rozvodu, vysokoteplotním usazeninám na pístu a omezením filtru souvisejícímu se sazemi. Tento produkt byl vyvinut ve spolupráci s největším výrobcem dieselových motorů firmou Cummins. Obě dvě firmy, jakožto špičky ve svých oborech, spojily své dlouholeté zkušenosti k vývoji tohoto oleje. Tento olej jako jediný nese logo společnosti Cummins a zajišťuje vynikající výkon při aplikaci ve vozovém parku i v průmyslovém použití. Moderní technologie produktu a vyvážená receptura zajišťují maximální životnost motoru.


Oleje Valvoline Premium Blue jsou vhodné pro všechny motory Cummins:

Off - highway On - Higway PowerGen Marine


Nejběžnější typy oleje Valvoline Premium Blue™

Popis produktu Nejběžnější použití Plní mj. normu
Premium Blue 7800 15W-40 vhodný pro většinu motorů do EURO 5 (Tier 3)* CES 20078
Premium Blue 8100 15W-40 pro motory EURO 6 (Tier 4) * CES 20081
Premium Blue GEO M-74 15W-40 pro plynové motory* CES 20074
*pro správnou identifikaci motorového oleje pro váš stroje se obraťtě na výrobce vašeho stroje/motoru
Nothing Guards Like Fleetguard
Nothing Guards Like Fleetguard.
Tento web používá pouze technické soubory cookies