• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.png

Filtry odvětrání klikové skříně

Fleetguard se stará o udržení čistčího, zdravějšího a bezpečnějšího životního prostředí. Proaktivně usilujeme o zlepšení našich výrobků a procesů, abychom nabízeli produkty pro motory, které budou díky jejich využívání přátelštější k životnímu prostředí.

Filtry odvětrávání klikové hřídele Fleetguard využívají pantentovanou technologii pro kontrolu ucházejícího oleje v podobě aerosolu z klikové skříně naftových motorů. Tato technologie je 6x účinnější než běžné filtry vyráběné z drátěné síťky. Systém funguje tak, že zachytí vycházející aerosol a rozdělí ho na vzduch a olej, který se vrací zpět do klikové skříně. Odfiltrovaný čistý vzduch je pak odveden do ovzduší. Filtry Fleetguard nabízejí konkurenční výhody včetně zlepšení výkonu motoru, bez nároku na další údržbu a dále design, který vyhovuje každému motoru.

Během provozu 800.000 kilometrů aerosol filtrovaný standartními drátěnými filtry může mít za následek únik až 2 l oleje do ovzduší, v případě použií filtrů Fleetguard je to méně než 6 polévkových lžic.

několik typů filtrů odvětrávání klikové skříně
Nothing Guards Like Fleetguard
Nothing Guards Like Fleetguard.
Tento web používá pouze technické soubory cookies